Svježe
Axiom dem -CB500S -AX izravni kabel za pričvršćivanje - SFP+ na SFP+ - 16.4 ft - TwinAxial - Pasivno

Axiom dem -CB500S -AX izravni kabel za pričvršćivanje - SFP+ na SFP+ - 16.4 ft - TwinAxial - Pasivno

Prisutnost: U skladištu
HRK 1.33

Axiom Twinax izravni kabeli (DAC) su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama. Axiom Twinax izravni kabeli (DAC) su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama. Axiom Twinax izravni kabeli (DAC) su 100% kompatibilni u svim OEM aplikacijama. Oni su unaprijed konfigurirani s kodom specifičnim za aplikaciju kako bi ispunili zahtjev usmjerivača i Switch OEMS. Axiom kompatibilni Twinax kabeli izvode, odgovaraju i funkcioniraju identično u usporedbi s "originalnim" kablovima. Kabeli marke Axiom također funkcioniraju s drugim brandovima unutar iste mreže. 100% zajamčena kompatibilnost u svim OEM aplikacijama Broj dijela i jedinstvena serializacija proizvoda; Eliminira sve sukobe u komunikaciji u mreži i omogućuje jednostavnu identifikaciju u potpunosti u skladu s Ugovorom o višestrukim izvorima (MSA) koji im omogućuje rad na svim platformama koje su u skladu s MSA, Originalni proizvođač opreme (OEM) ® Nazivi mogu biti registrirani zaštitni znakovi odgovarajućeg OEM-a i OEM nije odobrio niti je sponzorirao korištenje svog zaštitnog znaka ili trgovačkog imena. Sva OEM imena koriste se samo u komparativne svrhe.

Detaljne specifikacije

Dodaci proizvoda

Axiom 100g BaseLR4 QSFP28 primopredajnik za smrekeQSFP100 GBASELR4 Axiom 100g BaseLR4 QSFP28 primopredajnik za smrekeQSFP100 GBASELR4 Axiom 100g BaseLR4 QSFP28 primopredajnik za smrekeQSFP10

Twin Axial za mrežni uređaj 1,25 GB / s 6,56 ft 1 x SFP+ muška mreža 1 x SFP+ muška mreža Twin Axial za mrežni uređaj 1,25 GB / s 6,56 ft 1 x SFP+ muška mreža 1 x SFP+ muš

E1 MGSXOM Brocade E1 MGSXOM kompatibilan 1000 BASESX SFP 850 NM 550 M primopredajnik E1 MGSXOM Brocade E1 MGSXOM kompatibilan 1000 BASESX SFP 850 NM 550 M primopredajnik...

100% Juniper EXSFP1 GESX kompatibilni SFP primopredajnik : dizajniran, programiran i testiran da radi s kompatibilnim prekidačima i usmjerivačima za pružanje pouzdanog 1 GBE povezivanja..

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10km Vrsta vlakana : SMF Valna duljina : 1310 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 10k

E32900 T30 D je bežični modul serijskog porta (UART) zasnovan na SEMTECH? S SX1276 RF čip Ima više načina prijenosa, radeći u 862 MHz ~ 931 MHz, tehnologiju Spectrum Spectrum LORA, TTL

100% Cisco SFPH10 GBACU7 M Kompatibilno : Radi s Cisco sklopkama poput Firepower, ASR9000, ASR1000, C9300, C3850 i drugih Tehničke specifikacije : 7m (23ft) 10 Gbps Active Twinax (bakar) 2

Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 300m Vrsta vlakana : MMF Valna duljina : 850 Nm Digitalna dijagnostika : Da Brzina podataka (max) : 10,5 GB / s Udaljenost (max) : 300m

Način UTP polovica ili puni dupleks Brzina podataka (MBPS) 10 / 100 / 1000m s automatskom pregovaranjem Optička valna duljina 1550 Nm (DFB) Vrsta vlakana (Micron) jedan način rada 9 /

Gigabit SFP u RJ45 vlaknaste medije pretvarač : Pretvori SFP SX / LX vlakna u 1000 BASET bakreni mediji (2pack bez primopredajnika) Radi na 10m / 100m / 1000 Mbps u punom / pola dupleksnog

Scroll